KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636715
nr 1363 6715
Alvin Stöhr (1874-1941), . Signerad, -33, Stockholms slott. Olja på duk, 27x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:19:40
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
600 kr